Campamento de español
Campamento de español
Campamento de español
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Campamento de español

See rollifoorumi tegevus toimub Hispaanias. Foorumi tegevus toimub Hispaania keeltelaagris, kus on koos erinevad rahvused - hispaanlased, eurooplased, ameeriklased - kõik on oodatud!
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Tšätt.

Go down 
+10
Isabella Pereza
Jacqueline Pereza
Thomas Jay Carter
Lara Nicole Mannings
Matthew Ryan Carter
Zachary Dylan Carter
Christy Belle
Anzelika Ruffo
Elizabeth Annely Swarz
Hayley Mia Rown
14 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:30 am

Ma liitun ka juba teiega siis. Very Happy Matt, tahad ma hüppan sulle samamoodi kaela, nagu Eliz Thomasele? Very Happy
Tagasi üles Go down
Zachary Dylan Carter

Zachary Dylan Carter


Postituste arv : 59
Join date : 21/09/2009
Age : 32

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Zac, Dylan
Faktid: Vihkab suitsetamist, laulab suurepäraselt ning mängib ülimalt hästi kitarri.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:33 am

Vaata et sa valele vennale kaela ei hüppa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:43 am

Ja mis saaks, kui ma sulle hüppaksin? Very Happy Oletame, et kogemata.
Tagasi üles Go down
Matthew Ryan Carter

Matthew Ryan Carter


Postituste arv : 112
Join date : 21/09/2009

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Matt, Ryan, Ry
Faktid: Armastab rulaga sõitmist ning surfamist. Tal on kaksikvend Zachary Dylan.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:43 am

Hüppa, kui soovid. Aga samad sõnad jah, ära meid siis segamini aja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Zachary Dylan Carter

Zachary Dylan Carter


Postituste arv : 59
Join date : 21/09/2009
Age : 32

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Zac, Dylan
Faktid: Vihkab suitsetamist, laulab suurepäraselt ning mängib ülimalt hästi kitarri.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:44 am

No mulle see igaljuhul sobiks;)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:45 am

Siis pole ju vahet, kui ma teid sassi ajan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Zachary Dylan Carter

Zachary Dylan Carter


Postituste arv : 59
Join date : 21/09/2009
Age : 32

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Zac, Dylan
Faktid: Vihkab suitsetamist, laulab suurepäraselt ning mängib ülimalt hästi kitarri.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:47 am

See oleks päris suur fail tegelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:49 am

Arvestades seda, et ma teid mõlemaid eriti ei tea, siis nii suur ta ei oleks midagi. Wink

Zac, sebi minu õde ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Zachary Dylan Carter

Zachary Dylan Carter


Postituste arv : 59
Join date : 21/09/2009
Age : 32

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Zac, Dylan
Faktid: Vihkab suitsetamist, laulab suurepäraselt ning mängib ülimalt hästi kitarri.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:50 am

Kes su õde on?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 12:51 am

Christy Belle. Endine Agneta. Tee temaga skeidis teemat vms. Loodetavasti tuleb ta varsti sisse. : )
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 1:15 am

Ma lähen õppima nüüd, tsau praeguseks. : )
Tagasi üles Go down
Matthew Ryan Carter

Matthew Ryan Carter


Postituste arv : 112
Join date : 21/09/2009

Tegelase leht
Vanus: 20
Hüüdnimed: Matt, Ryan, Ry
Faktid: Armastab rulaga sõitmist ning surfamist. Tal on kaksikvend Zachary Dylan.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 1:16 am

tsau Belle. Smile
Tagasi üles Go down
Elizabeth Annely Swarz

Elizabeth Annely Swarz


Postituste arv : 295
Join date : 18/09/2009

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Eliz, Elizzy, Beth, Liz, Lizzy, An.
Faktid: Tüdruk on pärit Austraaliast, kuid on elanud suurem osa oma elust Ameerikas, Ohios. Kui tüdruk oli neljane, surid tema vanemad. sellest ajast saati on tüdruku ainsaks sugulaseks ja toeks tema vend A.C.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 9:15 pm

Hei.
Tagasi üles Go down
Elizabeth Annely Swarz

Elizabeth Annely Swarz


Postituste arv : 295
Join date : 18/09/2009

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Eliz, Elizzy, Beth, Liz, Lizzy, An.
Faktid: Tüdruk on pärit Austraaliast, kuid on elanud suurem osa oma elust Ameerikas, Ohios. Kui tüdruk oli neljane, surid tema vanemad. sellest ajast saati on tüdruku ainsaks sugulaseks ja toeks tema vend A.C.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 9:16 pm

Üksi on niiiiiiitore olla.
Tagasi üles Go down
Christy Belle

Christy Belle


Postituste arv : 135
Join date : 18/09/2009
Asukoht : õlle kultuuri pealinnas

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Christy,Ch,
Faktid: Ch on väga energiline ja lõbus tüdruk,armastab surfata ja rulatada.On hästi seltskondlik ja armastab olla tähelepanu keskpunktis.Kui keegi peaks mainima,et kuskil on pidu,siis ta kindlasti on platsis.Talle meeldib oma õega koos ringi hängida.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 9:17 pm

heyy
Tagasi üles Go down
Jacqueline Pereza

Jacqueline Pereza


Postituste arv : 26
Join date : 19/09/2009

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Jackie, Jacq.
Faktid: Ema oli hispaanlanna, mistõttu tüdruk seda keelt õppida tahabki. Ta ei mäleta hispaania keelest suurt midagi.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 9:46 pm

Hei. Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 10:48 pm

Hei. : )
Ning nüüd olen mina üksi.. -.-
Tagasi üles Go down
Christy Belle

Christy Belle


Postituste arv : 135
Join date : 18/09/2009
Asukoht : õlle kultuuri pealinnas

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Christy,Ch,
Faktid: Ch on väga energiline ja lõbus tüdruk,armastab surfata ja rulatada.On hästi seltskondlik ja armastab olla tähelepanu keskpunktis.Kui keegi peaks mainima,et kuskil on pidu,siis ta kindlasti on platsis.Talle meeldib oma õega koos ringi hängida.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:39 pm

heyy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:39 pm

Hei Sister. : )
Kasvata oma postituste arv nüüd üle saja ning vasta skeidis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Christy Belle

Christy Belle


Postituste arv : 135
Join date : 18/09/2009
Asukoht : õlle kultuuri pealinnas

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Christy,Ch,
Faktid: Ch on väga energiline ja lõbus tüdruk,armastab surfata ja rulatada.On hästi seltskondlik ja armastab olla tähelepanu keskpunktis.Kui keegi peaks mainima,et kuskil on pidu,siis ta kindlasti on platsis.Talle meeldib oma õega koos ringi hängida.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:41 pm

hey lil sis

oii peaks jh...küll ma vastan ära muretse.Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:43 pm

Siis on toreee. Very Happy
Tagasi üles Go down
Christy Belle

Christy Belle


Postituste arv : 135
Join date : 18/09/2009
Asukoht : õlle kultuuri pealinnas

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Christy,Ch,
Faktid: Ch on väga energiline ja lõbus tüdruk,armastab surfata ja rulatada.On hästi seltskondlik ja armastab olla tähelepanu keskpunktis.Kui keegi peaks mainima,et kuskil on pidu,siis ta kindlasti on platsis.Talle meeldib oma õega koos ringi hängida.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:46 pm

jh...damn, alguses tutvustasid sa mind Agneta nime all ja nüüd ma järsku Christy XXDD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:46 pm

Oota, ma editin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Christy Belle

Christy Belle


Postituste arv : 135
Join date : 18/09/2009
Asukoht : õlle kultuuri pealinnas

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Christy,Ch,
Faktid: Ch on väga energiline ja lõbus tüdruk,armastab surfata ja rulatada.On hästi seltskondlik ja armastab olla tähelepanu keskpunktis.Kui keegi peaks mainima,et kuskil on pidu,siis ta kindlasti on platsis.Talle meeldib oma õega koos ringi hängida.

Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:49 pm

davai editi jh...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitimeKolm Sept 23, 2009 11:49 pm

Editisin. Very Happy Ma nüüd eemale, õppima.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tšätt. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tšätt.   Tšätt. - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tšätt.
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 27Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Campamento de español :: Foorumist :: Vaba Teema.-
Hüppa: